*

... ááá je to tady!!!

 

*

    V sobotu 3.10., při příležitosti 120. výročí založení SDH Arnultovice, skončila okrsková soutěž za rok 2015 v hasičském sportu. 

Naše družstva ukončila tuto sezónu i přes problémy techniky na pěkných místech. Naše ženy na 3. místě a muži nakonec na 5.místě.

Protože se jednalo o poslední soutěž, bojovalo se i o putovní pohár firmy      DŘEVO NA TOPENÍkterý nakonec zůstává v Klášterské Lhotě.

Všem sportovcům děkujeme za účast a za hezkou prezentaci obce!!! 

 

více fotografii z této povedené akce ZDE.

 

*

 

*

více na stránkách: www a nebo www

 

*V sobotu 12.9.2015 naše družstvo žen na Memoriálu Josefa Ludvíka v Dolní Olešnici navázalo na vítěznou jízdu z Hostinného a skončili opět na 1.místě. Muži opět zabodovali a s časem 28:71s si rozdělili 2.místo s borci z Hostinného. 

Gratulujeme všem soutěžícím a těšíme se na poslední závody tohoto roku a ty budou v Arnultovicích. 

 

 

 

*

    5.9.2015 naše hasičské družstva bojovala, již v novém outfitu, o Štít města Hostinného. Musím vyzdvihnout družstvo našich žen a to umístěním na 1. místě, ale také s jejich úžasným časem 25:47s !!! Jejich nový osobní rekord. Muži si odvezli pěkné 2. místo s rozdílem 1s od vítězného družstva hasičů z Arnultovic. 

 

 

 

*

Dnešní den, 29.8.2015, byl pro naše hasičská družstva tím úspěšným. Po zájezdu na okrskovou soutěž do nedaleké Ždírnice jsme si domů ženy přivezly pohár za 2. místo a muži opět bez chyb skončili na 1. místě.  

  Gratujuji všem zúčastněným !!!

 

*

    Dnes 22.8.2015 se naše hasičská družstva zúčastnila další okrskové soutěže v Horní Kalné, kde se start nevydařil našimu ženskému družstvu. Nakonec skončilo na předposledním 5. místě :-(. Družstvo mužů startovalo jako poslední a po výsledku žen muselo tudíž zachránit čest. I po dlouhém čekání a nekonečnému boji s bodavým hmyzem  jsme nakonec obsadili hezké 2. místo.

 

Oběma družstvům blahopřeji k jejich dosaženým výsledkům.

 

*

Dne 11.7.2015 navštívíme hasičskou soutěž v Libštátě

po návratu společně vypijeme výhru,

 z Prosečné.

Všichni soutěžící za SDH Klášterskou Lhotu jsou srdečně zváni.

 

*

Vítězné družstvo SDH Klášterská Lhota muži + 3. místo ženy

Memoriál Václava Dostálka PROSEČNÉ 2015

 

* Starosta SDH Klášterská Lhota zve na sběr železného šrotu, který se uskuteční v sobotu 11.4.2015, sraz u hasičárny v 8 00 hod.

Ústroj: montérky, pracovní obuv, rukavice     

* LIGA 7.okrsku - Soutěž v požárním sportu o putovní pohár firmy

  Dřevo na topení

přidán kalendář soutěží v hasičském sportu 2015