Aktuality 2018

 

8.9.2018 - Dolní Olešnice - Memoriál J. Ludvíka - poslední soutěž 4.ročníku Ligy SDH 7. okrsku v roce 2018. Družstvo žen i přes hezký výkon nakonec nestačily na ženy z Horní Kalné a obsadily 2. místo a to i v tabulce Ligy 7. okrsku v roce 2018. Skvělým výkonem i časem muži SDH Klášterská Lhota A opět obhájili 1. místo v Lize 7. okrsku. Za soutěžilo si i mužstvo Klášterské Lhoty B  a celkově obsadilo 8. místo v lize. 
GRATULUJEME VÍTĚZŮM A TĚŠÍME SE JIŽ NA 5. ROČNÍK LIGY SDH 7. OKRSKU
 
1.9.2018 - Hostinné - O štít města - I přes první deštivý zářiový den se sešlo na soutěži v Hostinném celkem 15družstev (9mužů a 6žen) a opět se bojovalo.
Ženy z Klášterské Lhoty skončily na pěkném 2. místě a muži po nezdárném útoku na posledním 9.místě. Opět tedy rozhodne poslední soutěž v Dolní Olešnici.
 
 
25.8.2018 - Horní Kalná - O pohár starosty - před blížícím se koncem Ligy 7.okrsku se všechna družstva od závodu k závodu zlepšují a jejich výkony jsou lepší a lepší. Podle toho vypadá i tabulka, kde jsou body vyrovnané. V  posledních dvou závodech se vše rozhodne. 
 
Přijďte nám fandit příští týden do Hostinného a na poslední závod do                  Dolní Olešnice.
 
Video ze závodu zde.
 
 
18.08.2018 - Ždírnice - O pohár starosty - po prázdninové přestávce se opět rozjela Liga 7.okrsku, výsledky ze soutěže můžete posoudit zde na tomto odkazu.
Video ze závodu zde.
 
30.6.2018 - Prosečné - Memoriál V. Dostálka + Rudník - noční závod o Arnultovický pohár
Tohoto dne se naše družstva zúčastnila dvou závodů. V obeci Prosečné nám štěstí přeje, jako bonus k vítězství jsme si odvezli sud piva, ženy skončily na 3.místě. V Rudníku to již bylo horší, noční závod se nezadařil, muži 8. místo a ženy 3., ale i tak jsem si odnesli zkušenosti z tohoto závodu.
 
Děkujeme všem za účast
 
 
23.6.2018 - Dolní Kalná - O pohár starosty SDH
 
Celkem 20 družstev, z toho 9 družstev žen a 11 družstev můžů, se zúčastnilo soutěže v Dolní Kalné. Naše ženy nakonec skončily na 5. místě a družstvo mužů na skvělém 2.  místě.
 
Děkujeme za účast a krásné výsledky našich družstev.
16.6.2018 - Čermná - Memoriál F. Štočka
V sobotu naše družstva zavítala do Čermné. Škoda, že se nesešlo více družstev žen, ale i tak naše ženy skončily na 2. místě.  Mužských družstev se sešlo 11. SDH Klášterská Lhota A obsadila 1. místo a SDH Klášterská Lhota B nakonec pěkné bramborové 4.místo.
a nakonec i videa ze soutěže:  ž e n y  a  m u ž i 
 
9.6.2018 - Rudník - Memoriál Bohumila Martínka
Snad nejrychlejší soutěž které jsme se zúčastnili. Časy požárních útoků pod 30s, ale i tak jsme se toho zhostili skvěle a obě družstva si odnesla pěkná třetí místa. 
Videa ze soutěží M U Ž I  a  ŽENY.  
26.5.2018 - Okresní kolo v požárním sportu v Trutnově. 
Jak družstvo mužů z Klášterské Lhoty, tak i výběr družstva žen z našeho 7.okrsku si vedlo v této soutěži skvěle. 
GRATULUJEME ke krásným výsledkům všem, kteří se zúčastnili soutěže
 
odkazy k ostatním výsledkům: 

a nakonec sestřich videa a pár fotek ze soutěže

 
26.5.2018 se zúčastní naše družstvo můžů a výběr družstva žen ze 7.okrsku okresního kola v požárním sportu. 
 
Přijeďte je podpořit, nebo aspoň držet pěsti:-)

19.5.2018 začal opět nový ročník hasičských soutěží a po 5 letech se vrátil u přílezitosti oslav 125. výročí založení SDH do Klášterské Lhoty. Počasí nám tento rok přálo a tak i naše výsledky tomu odpovídaly. Naše ženské družstvo si vylosovalo startovní místo číslo 1. a to si udrželo i na konečné výsledkové listině. Muži se také nenechali zahambit a brali 1. místo družstvo A a 3. místo družstvo B. 

Nesmíme opomenout také na 2. místo žen Klášterské Lhoty B, toto družstvo bylo složeno ze závodnic, které budou reprezentovat 7. okrsek příští týden na hasičském sportu v Trutnově.

Děkujeme všem soutěžícím, za  účast, ale i všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci těchto oslav v Klášterské Lhotě. 

 

video z této soutěže ženy a muži