Aktuality historie 2017

Nové aktuality v roce 2017

Dne 16.9. 2017 vyrazilo naše družstvo mužů doplněno o jednu ženu na soutěž do sousedního okrsku, Kunčic nad Labem a v konkurenci devíti družstev obsadili první místo s krásným pro nás rekordním časem.

Děkujeme za vzornou reprezentaci sboru, obce i sponzora.

09.09.2017 - Memoriál J. Ludvíka - Dolní Olešnice

Na poslední deváté soutěži se nám moc nedařilo. Ženy si odvezly poslední 5-té místo a muži 6. a 7. místo, ale i tak jsme opět docílili hattricku prvních míst ligy 7. okrsku v požárním sportu O Pohár firmy DŘEVO NA  TOPENÍ.

Putovní poháry mužů i žen opět zůstávají v Klášterské Lhotě

Děkujeme všem soutěžícím o skvělou reprezentaci našeho hasičského sboru, ale i obce.

Nakonec videa ze soutěže : ženymuži A a muži B

2.9.2017 - O štít města Hostinného

Ani z předposledních závodů jsme neodjeli z prázdna. Dvě první místa vyšvihla obě naše družstva na první pozice LIGY SDH a k tomu od sponsora naší LIGY SDH okrsku č.7, pana Mádleho - firma Dřevo na topení, finanční dar za vydražené dřevo pro nejlepší mužstvo soutěže.

Všem zúčastněným děkuji za pěkné reprezentování.

Videa z této soutěže  : 1.místo ženy a 1. místo muži

26.8.2017 - O pohár starosty SDH Ždírnice

Sedmé závody LIGY SDH okrsku č.7. nám opět přinesli body do tabulky. Muži si odvezli 1. a 2. místa a ženy skončily na pěkném 2.místě.

Videa ze soutěže : útok ženy, útok mužů AB.

19.8.2017 - O pohár starosty SDH Horní Kalná

po prázdninové odmlce se opět rozjela soutěž. Naše družstva, i když ve velkém oslabení se opět neztratila.

Muži obsadili skvělé 3. místo a upevnili vedoucí pozici v tabulce a ženy nakonec ukořistily 6. místo.

I tak za tyto hezké výsledky soutěžícím děkujeme.

01.07.2017 - Arnultovický pohár

... no comment :-)

SDH Klášterská Lhota muži - ženy 1. místo v soutěži

děkujeme zvlášť družstvu žen za nejlepší čas v soutěži

opět celkové výsledky zde i s tabulkou pořadí před letní přestávkou

videa ze soutěže : muži I. a muži II. útok a ženy I. a ženy II. útok.

... a jeden video bonus ze soutěže

Hezkou dovolenou všem členům SDH

24.06.2017 - Memoriál V. Dostálka

Za sobotního slunečného počasí si družstvo mužů ze soutěže v Prosečném přiváží hezké 3. místo a družstvo našich žen " pouze bramborovou " medaili.

Děkujeme za skvělé výsledky.

opět celkové výsledky ze soutěží zde

.. nakonec videa ze soutěže : útok ženy a útok mužů

17.06.2017 - O pohár starosty SDH Dolní Kalná

Po dvou týdenním odpočinku jsme opět bodovali i v další hasičské soutěži. Ve velké konkurenci, která se již každoročně opakuje v Dolní Kalné si družstvo žen přivezlo pohár za pěkné 2. místo a muži s hezkým časem bronzové místo.

SKĚLÉ  VÝSLEDKY a pomalu útočíme opět na čelo tabulky 7. Ligy.

Videa ze soutěže : ženy a muži

Celkové výsledky ze všech soutěží v  zde.

27.5.2017 - Memoriál F. Štočka - Čermná

Po roce jsme opět zavítali do obce Čermná. Tak jako v minulé soutěži jsme dokázali postavit dvě družstva mužů a jedno žen.

Nakonec muži skončili na 10. místě a druhé družstvo obhájilo 1. místo. Ženy obsadily hezké 3. místo.

GRATULUJEME :-)

a na konec videa ze soutěže ženymuži A a muži B

Celkové výsledky ze všech soutěží v  zde.

20.5.2017 - Okrskové cvičení - Ždírnice.

Na toto cvičení jsme opět postavili 2. družstva mužů a 1. družstvo žen. Družstvo žen bohužel skončilo na 6. místě a družstvo mužů Klášterská Lhota A bylo diskvalifikované. Čest nakonec zachránilo družstvo B a to nejlepším časem dne.

videa jsou zde : ženy,  muži A a muži B

Přidány soutěže v roce 2017-7. okrsku - zde odkaz

:-O Na VVH okrsku č.7 byla schválena změna v pravidlech ligy 7. okrsku – do výsledkové listiny se budou započítávat pouze družstva ze sedmého okrsku, hosté se soutěží mohou účastnit, bez nároku na započítání výsledku do ligy.